ATABEK’TEN IŞIKSU’YA ZİYARET


AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu makamında ziyaret etti

“ADAPAZARI’NIN GELECEĞİ PARLAK OLACAKTIR”
AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun.” temennisini iletti. Işıksu’nun çok başarılı bir seçim süreci geçirdiğini aktaran Atabek, “Mutlu Başkanımızla uzun yıllardır beraber çok güzel çalışmalara imza attık. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde farklı ve her kesimden vatandaşımıza hizmet eden projeler ortaya koydu. Seçim sürecinde de çok başarılıydı. Milletimizin güzel teveccühü ile iş başına geldi. Çalışkan başkan ve çalışkan ekiple Adapazarı’mızın geleceği parlak olacaktır. Hayırlı olsun. Allah muvaffak eylesin.” diye konuştu.

ADAPAZARI’NI ÇOK SEVİYORUZ
Milletvekili Atabek’in desteğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mutlu Işıksu, “Sayın Vekilim bizlerin her zaman yanında ve destekçisi oldu. Çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Adapazarı’nı çok seviyoruz. Milletimizin teveccühü ile istişare ederek, hep birlikte projelerimizi hazırladık. Güzel bir ekibimiz var. Hemşehrilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bizlere verdikleri bu sorumluluğu yerine getirecek hizmetlere imza atmak için çalışmalarımıza başladık. Rabbim mahcup etmesin.” ifadelerini kullandı

14 Nisan 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MOBİLYADA O FIRSATI YAKALAMAK

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara