‘HİZMETİN MESAİSİ OLMAZ’


Makamında tebrikleri kabul eden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Hizmetin mesaisi, saati olmaz. Hizmeti nimet bilip, sürekli ve sürdürülebilir bir anlayış getireceği” dedi

MİLLİ İRADE DERNEĞİ
15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanı Ali İnci ve yönetimi Başkan Fevzi Kılıç’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi. Başkan Kılıç, “15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasından sizlerin duyarlılığı ile kurulan derneğin 15 Temmuz unutmamak, unutturmamak adına önemi büyük. Rabbim ülkemizi bölmek isteyenlere fırsat vermesin. Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize hayırlı sağlıklı ömür diliyorum” dedi.

MEMUR-SEN
Başkan Kılıç’a bir ziyarette Memur-Sen  Sakarya İl Temsilcisi, Bem-Bir-Sen  Sakarya Şube Başkanı Ahmet Öksüzali ve yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleşti. Başkan Kılıç ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederken ziyaret sonrasında 2019 Sosyal Denge Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalandı. Başkan Kılıç, “Gerçekleşen protokolün memurlarımız için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

BAKKALLAR ODASI
Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimide Başkan Kılıç’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi. Başkan Kılıç, her zaman esnafların yanında olacaklarını ifade ederek, “Esnaflarımız için elimizden gelen her türlü çalışmanın içerisinde yer almaya hazırız. Güçlü esnaflarımız, güçlü iş adamlarımız ile inşallah güçlü bir Erenler inşa edeceğiz” dedi.

“SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”
Çaybaşı Yeniköy ve Reşitbey Mahalle sakinlerini makamında ağırlayan Başkan Kılıç, “Mahallerimizi seçim öncesinde sokak sokak gezdik. Sorunları ve talepleri biliyoruz. Bölgenizde doğal gaz ve alt yapı sorunları var, gerekli çalışmaları hazırlıyoruz, inşallah süre içerisinde tüm sorunları çözeceğiz. Bizlere güvenen, destekleyen halkımızı hiçbir zaman mahcup etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı. Başkan Kılıç devamında, “Her zaman ifade ettiğimiz halkımızla iç içe olacağız, kapımız gönlümüz her zaman açık. Hizmetin mesaisi, saati olmaz. Hizmeti nimet bilip, sürekli ve sürdürülebilir bir anlayış getireceğiz. Durmadan yürüyeceğiz. Dinlenmemek üzere yola çıkanlar yorulmazlar” diye konuştu.

TINMAZ’DAN ZİYARET
Adapazarı Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mahit Tınmaz ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Kılıç’ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi. Başkan Kılıç, “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İlçemizde kırsal kesimde hayvancılığa ilginin yüksek olması bizleri son derece mutlu ediyor. Ziyaretlerimizde kendilerine ifade ettik, her zaman yanlarınızdayız, elimizden gelen desteği inşallah sağlayacağız” dedi

13 Nisan 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara