HASTANE KADERİNE TERK EDİLDİ!


ARİFİYE ilçe sınırında bulunan Toyota SA Acil Yardım Hastanesi 18 Şubat 2018 tarihinde ‘yenileme’ bahanesiyle kapatılıp şehir merkezine taşınmıştı. Taşınma işlemi sonucunda hastane çevresinde bulunan insanlar büyük mağduriyet yaşıyor

Arifiye ilçe sınırında bulunan Toyota SA Acil Yardım Hastanesi 18 Şubat 2018 tarihinde ‘yenileme’ bahanesiyle kapatılıp şehir merkezine taşınmıştı. Haberlisin.com’da yayınlanan habere göre taşınma işlemi sonucunda hastane çevresinde bulunan insanlar büyük mağduriyet yaşıyor. Hastane hattında yolcu taşıyan otobüs esnafından, hastane çevresinde bulunan eczane ve lokanta işletmecilerine kadar herkes mağdur durumda.

ESNAF ŞİKAYETÇİ
Esnaflar adına şikayetleri dile getiren Nehirkent otobüs hattı sahibi Bünyamin Erman, esnafın yanı sıra hastaların da hizmet alamadıkları için mağdur olduğunu belirterek, “Burada çalışan esnaflarımız, eczaneler, gözlükçüler çok mağdurdur” dedi. Erman, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’dan tadilatın bir an önce bitip yenide hizmete kavuşmayı beklediklerini belirtirken, hastane çevresi esnafı da kendisine destek oldu.

13 Nisan 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara