IŞIKSU SÖZ VERDİ


Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Emanete halel getirmeyeceğiz ve en güzel hizmetleri hemşehrilerimizle buluşturacağız.” dedi

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Her kesimden misafirleri ile tek tek ilgilenen Başkan Işıksu sorunları dinliyor, çözüm için hızla girişim başlatıyor. İl Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Eski Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Eski Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, Sakarya Gar Müdürü Hüsamettin Töre,  15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci ve dernek yönetimi, İlim Yayma Cemiyeti, Gaziler Derneği, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği üyeleri ile çok sayıda daire başkanı, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar Başkan Işıksu’ya ziyarette bulunarak “Hayırlı olsun” temennilerini iletti.

GÜZEL HİZMETLER
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Mutlu Işıksu, “Milletimize inandık, güvendik ve bir hizmet yolculuğu başlattık. Hamdolsun onlar da bizlere güvendi ve emaneti teslim etti. Şimdi emaneti en güzel şekilde koruyarak, Adapazarı’mızı her alanda çok daha ileri noktalara taşıyacak çalışmaları hep birlikte hayata geçirme zamanıdır. Hiç yorulmadan çalışacak, gayret edecek, projelerimizi hayata geçirecek ve Adapazarımıza hizmetkâr olacağız. Hemşehrilerimize çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Adapazarımızı çok güzel hizmetler bekliyor. Milletimize inşallah layık olacağız.” ifadelerini kullandı.

12 Nisan 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara