AKYAZILI MUHTARLAR TANIŞTI


Seçim yarışını kazanarak muhtarlık görevine başlayan Akyazı mahalleleri muhtarları, Akyazı Muhtarlar Derneği’nin organize ettiği tanışma toplantısında bir araya geldi

Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş’un hayırlı olsun konuşmasıyla başlayan toplantıda muhtarlar kendilerini tanıtarak görevlerinde birbirlerine başarılar diledi. Toplantıya katılarak muhtarlarla tek tek tanışıp ilgilenen Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan; “Makamlar, koltuklar gelip geçicidir. Önemli olan halka ve Hakka hizmet edebilmek; vatandaşlarımızın refahı, huzurunu ve güvenini sağlamaktır. Tüm muhtarlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Toplantıya Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Mehmet Çakmak da katıldı.

12 Nisan 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara