FIS FIS İSMAİL SAKARYA’DA


Sevilen dizi oyuncusu Fıs Fıs İsmail, Sakarya ziyaretinde, fahri araştırmacı spor yazarı Yalçın Kadıoğlu ve 2. Amator Futbol takımlarından Bağlarbaşıspor Kulübü yönetim kurulu eski üyesi Feyzullah Korkut ile bir araya geldi.

MESLEKTAŞ ÇIKTILAR
Sakarya’ya fırsat buldukça ziyarete gelen ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin ‘Fıs Fıs İsmail’ karakterini oynayan sevilen oyuncusu Süleyman Yağcı, sağlık sektöründen emekli oldu. Kendisi gibi bir sağlık sektöründen emekli olan meslektaşı Yalçın Kadıoğlu tanışarak bir süre sohbet eden Fıs Fıs İsmail, Sakarya’ya her gelişinde hayranlarını gösterdiği ilgiye çok memnun olduğunu söyledi.
Yalçın Kadıoğlu ve Feyzullah Korkut ile birlikte, sağlık ve spor üzerine sohbet eden Fıs Fıs İsmail, bol bol fotoğraf çektirerek tekrar görüşme dileğiyle vedalaştılar.

10 Nisan 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara