BU OKUL BESLENME DOSTU


Serdivan Mehmet Demir İlkokulu beslenme dostu okul ve hareketli yaşam projesi adaylık başvuru süreci etkinlikleri kapsamında öğrencilere yönelik olarak her hafta salı günleri meyve, perşembe günleri kuruyemiş etkinliği düzenliyor.

Projeden sorumlu okul müdür yardımcısı Ömer Çokal amaçlarının beslenme dostu okul ve hareketli yaşam projesinin yıl boyu uygulanabilir olmasını istediklerini belirterek, projeyi sürekli devam ettirilebilir ve güncellenebilir duruma getirerek sağlıklı büyüyen ve gelişen nesiller yetiştirmek arzusunda olduklarını ifade etti.
Beslenme Dostu Okul ve Hareketli Yaşam projesi kapsamında ayrıca okul öğrencilerinin yanı sıra velilere ve öğretmenlere de sağlıklı beslenme, obezite, diyabet, kişisel hijyen, spor, düzenli uyku, vücut sağlığı gibi eğitimler verilerek farkındalık oluşturulmaya çalışılıyor.

10 Nisan 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MOBİLYADA O FIRSATI YAKALAMAK

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara