AKYAZI TİYATRO TOPLULUĞU’NDAN DERECE


Akyazı Belediyesi ‘Sokaktan Sana’ Tiyatro Topluluğu Marmara dördüncüsü oldu

SEYİRCİLERDEN TAM NOT
Gençlik ve Spor Bakanlık’ın Gençlik Merkezleri aracılığı ile düzenlediği ‘Hayallerini Sahneye Taşı' yarışmasında Sakarya birinciliğini kazanan topluluk Marmara Bölgesinde yarışmaya katılmaya hak kazandı. “Baba” adlı dram oyunu ile yarışmaya katılan topluluk her defasında izleyicileri etkilemeyi başardı. Aldığı 3 sahne ile seyircilerinden tam not aldı.

MARMARA DÖRDÜNCÜSÜ
Bursa Geyve Belediyesi Cemil Meriç Kültür Merkezinde gerçekleşen 11 ilin katıldığı yarışmada Sakarya’yı temsil eden topluluk Marmara dördüncüsü oldu. Akyazı Belediyesi Sokaktan Sanata Tiyatro Topluluğu elde edilen bu başarıların ardından yeni projelerini hayata geçirmek için çalışmalarına ara vermeden başladı.

9 Nisan 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara