‘BENİM BAHÇEM’ PROJESİNDE KAYITLAR BAŞLADI


Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ında 7-14 yaş arası çocukları toprak ve doğayla buluşturan ‘Benim Bahçem’ projesinde kayıtlar başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Park tarafından düzenlenen ve 7-14 yaş arası çocukların katılacağı ‘Benim Bahçem’ projesinde kayıtlar başladı. 12 Nisan Cuma gününe kadar Macera Park’ta kayıtların devam edeceğini belirten Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, proje ve kayıtlar için detaylı bilgi almak isteyenlerin 221 40 60 numaralı telefonu arayabileceklerini dile getirdi.

KENDİ SEBZE VE MEYVELERİNİ YETİŞTİRECEKLER
Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “‘Benim Bahçem’ projemizle çocuklarımızın çeşitli bitkileri tanımalarını, yetiştirdikleri ürünlerin gelişim aşamalarını görmelerini, birlikte iş yapabilme kültürünü kazanmalarını ve tohumdan sofraya geliş aşamalarını öğrenmelerini amaçlıyoruz. Yaklaşık üç senedir devam ettirdiğimiz ‘Benim Bahçem’ projesi ile birçok çocuğumuzun toprak ve doğa ile iç içe olmasını sağladık. Bu yılda devam edeceğimiz projemizle 30 öğrencimiz oluşturacakları hobi bahçesinde kendi sebze ve meyvelerini yetiştirecekler. Uzman eğitimcilerimiz tarafından verilecek olan derslerle çocuklar teknolojik aletlerden uzakta toprakla ve doğayla iç içe olacaklar” dedi.

8 Nisan 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara