GENÇLİK VE DEĞİŞEN DİN ALGISI


Büyükşehir Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Gençlik ve Değişen Din Algısı’ söyleşisi ile devam edecek. 9 Nisan Salı günü OSM’de gerçekleştirilecek etkinlik saat 20.00’da başlayacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Gençlik ve Değişen Din Algısı’ isimli söyleşi programı ile devam edecek. 9 Nisan Salı günü Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte Süleyman Ragıp Yazıcılar ve Yusuf Temizcan kültür sanat dostlarıyla buluşacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Gençlik ve Değişen Din Algısı’ söyleşisi ile devam edecek. 9 Nisan Salı günü Ofis Sanat Merkezi’nde saat 20.00’da gerçekleştirilecek etkinliğe Süleyman Ragıp Yazıcılar ve Yusuf Temizcan konuşmacı olarak katılacak. Tüm hemşerilerimiz programa davetlidir” ifadelerine yer verildi.

8 Nisan 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara