ETKİNLİK DOLU YENİ HAFTA


Büyükşehir Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri 2 yeni etkinlik ile devam edecek. ‘Fakr’a Övgü’ ve ‘Söz Eserleri ve Hikâyeleriyle Kanun Resitali’ programları sanatseverler ile buluşacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Nisan Kültür Sanat Etkinliklerimiz 8 Nisan Pazartesi günü iki farklı etkinlikle devam edecek. İlk olarak Yazar Rabia Brodbeck 14.00’da Halit Evin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrencilerle, 18.00’da ise Faik Baysal Kütüphanesi’nde sanatseverlerle buluşacak. Günün bir diğer etkinliğine ise Tarihi Alicanlar Konağı ev sahipliği yapacak. Serkan Mesut Halili ‘Saz Eserleri ve Hikayeleriyle Kanun Resitali isimli söyleşi ve dinleti programına konuk olacak. Etkinlik saat 20.00’da başlayacak. Tüm sanatseverler etkinliklerimize davetlidir” denildi.

7 Nisan 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara