ADAKULE'DE KİTAP KRİTİĞİ


Adabilim Okulu 3. Sınıf öğrencileri güzel havayı fırsat bilerek Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Maltepe Park ve Adakule’yi gezdiler

EŞSİZ MANZARA VE KİTAP
Sınıf öğretmeni Ayşenur Akgünler, öğrencilerle birlikte her ay ortalama üç kitap okuduklarını ve bu kitapların kritiklerini mutlaka farklı ortamlarda farklı kişilerle yapmaya gayret ettiklerini ifade ederek “Şehrimizde yeni yaşam alanları, parklar, meydanlar ile vatandaşlarımızın bir araya gelebileceği alanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Maltepe Park da bölgenin sosyal dokusuna yeni bir soluk kazandırdı. Bizde öğrencilerimiz ile bu güzel havayı günü değerlendirerek hem kitap kritiğimizi bu güzel mekânda yaptık hem de Adakuleye çıktık ve Sakarya’mızın eşsiz manzarasını birlikte temaşa ettik” dedi.

YETKİLİLERE TEŞEKKÜR
Ayşenur Akgünler, Maltepe Parkı şehre yeniden kazandıran yetkililere de teşekkür ederek “Şehir anıları, mekanları, sokakları ve insanları ile var olur. Bu anlamda Maltepe Park’ında yeşilin ve toprağın şehri Sakarya da atıl durumdaki yapıların güncel hayata yeniden kazandırılmış olması çok güzel. Artık Sakarya’mızın eşsiz manzarasını bu kuleden izleyeceğiz. Gerçekten içerisinde çocuk oyun grupları, yürüyüş alanları, kafeteryalar, yeşil alanlar, oturma grupları, SAMEK gibi bölümlerle Maltepe Park komple bir mekân olmuş” diyerek sözlerini noktaladı.

6 Nisan 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara