İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SEFERBER OLDU


Yerel seçimde evde sağlık hizmetine kayıtlı ve oy kullanmaya gidemeyecek durumdaki hastalar için, sağlık ekipleri gün boyu hizmet verdi.

Hastanelerde tedavi gören ve evde sağlık hizmetlerine (ESH) kayıtlı oy vermek isteyen vatandaşlar için İl Sağlık Müdürlüğü ESH Koordinasyon Merkezi ile 112 Acil Hizmetlere bağlı ekipler seçim günü hizmet verdi. Evde sağlık ekipleri oy kullanmak isteyen hastaları evinden ambulansla alarak oy kullanacakları sandıklara götürdü. Hastanelerde oy kullanmak için ambulansla sandık başına gitmek isteyen vatandaşlar için devreye giren 112 ambulansları da talepleri karşılamak için çalışma yaptı. İl Sağlık Müdürlüğüne bağlık hasta nakil aracı ve ambulanslar tarafından il genelinde 58 hasta hastane ve evlerinden alınarak sandık başına getirilerek oy kullandı. Oylarını kullanan vatandaşlar verilen hizmetten dolayı teşekkür etti.

1 Nisan 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara