PİLAVCI; TARAKLI ŞAHLANACAK


Cumhur İttifakı MHP Taraklı Belediye Başkan Adayı İbrahim Pilavcı, Hacıyakup Paşalar Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Başkan adayı Pilavcı; “Sizlerin sıkıntılarını ve taleplerini dinlemek için buradayız. Hacıyakup Mahallemiz üreten ve çalışkan bir mahalledir. Ürettiklerinizi en güzel şekilde pazarlamak için hep birlikte çaba göstereceğiz. Taraklı turizmde hızla ilerliyor. Taraklı’ya giriş kapısını Hacıyakup Paşalar Mahallesine yapacağız. Çıkış kapısı ise Yeniköy Mahallemizde olacak. 31Mart’ta inşallah Taraklı şahlanacak” dedi.
Ziyaretlerde Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen, MHP Taraklı İlçe Başkanı Halim Cingöz, belediye meclis üyeleri ve belediye meclisi üyesi adayları da hazır bulundu.

25 Mart 2019 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara