SERDİVAN; HERKESİN YAŞAMAK İSTEDİĞİ KENT


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile birlikte Arabacıalanı ve 32 Evler Mahallesi’ndeki site toplantılarının ardından Bahçelievler Mahallesi’nde miting gerçekleştirdi.

"BAYRAĞIMIZA YAN GÖZLE BAKAMASINLAR"
Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, “Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde milletimiz, çağ atlayacak hizmetlerle tanıştı. Eğitimden sağlığa, spordan sanata birçok alanda ülkemize önemli yatırımlar gerçekleşti. Bu yatırımlardan Serdivan olarak bizler de ziyadesiyle nasiplendik. İnşallah Cumhur İttifakı’yla tüm yatırımları bir adım daha öteye götürecek yeni başarılara imza atacağız. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’na öyle bir destek olalım ki, bu ülkede darbecilerle işbirliği yapan hainler bayrağımıza yan gözle dahi bakamasınlar.” dedi.

BEKA MESELESİ
Beka sorunun sadece bugüne özel bir mesele olmadığını vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkan Vekili Yaşar Kara, “Beka; tarihi destanlarla yazılı olan Türk Milleti’nin yüzyıllardır karşı karşıya kalmış olduğu bir meseledir. Yakın tarihimize baktığımızda 1980’de ülkücü kardeşlerimiz 5 bin şehit verdi. 1991’de Alparslan Türkeş ülkenin bekası için Refah Partisi’ne oy istedi. 1994’teki Kardak Krizi’nde Tansu Çiller Hükümeti’ne en büyük desteği veren yine Alparslan Türkeş’ti. Sonraki süreçte şer odakları ülkemizi rahat bırakmadı ve Devlet Bahçeli liderliğindeki Ülkücü Hareket yine milletinin yanında oldu. Şimdi askerlerimizi şehit eden teröristlerle aynı sandıklarda yer almamak için Cumhur İttifakı’na, bir beka meselesi olarak bakıyoruz.” diye konuştu.

HAYAT STANDARTLARI YÜKSELDİ
Serdivan’da 10 yıldır hayat standartlarını yükseltmek için her alanda yatırım yaptıklarını belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ise, “2009’da milletimize hizmet için çıkmış olduğumuz yolda Serdivan’ı, bir gün herkesin yaşamak isteyeceği bir merkez konumuna getirmek için söz vermiştik. Sizlerin de teveccühleri ve katkılarıyla, hamdolsun Serdivan bugün, 7’den 70’e herkesin ikamet etmek istediği güzide bir kent konumuna geldi. İnşallah önümüzdeki dönem Cumhur İttifakı çatısı altında hayata geçirmeyi planladığımız vizyon projelerimizle, yeni başarılara birlikte imza atmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. 

TUZAKLARI BOŞA ÇIKARMAK İÇİN
Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin aleyhindeki tuzakları boşa çıkarmak için kurulduğuna dikkat çeken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Bugün birileri o tuzakları kuranlarla hareket ediyor. Cumhur İttifakı; belini kırdığımız PKK’yı tamamen kurutalım, yok edelim diye kuruldu. Ama birileri de o dağdakilerle teması sürdürerek bir ittifak sürecini işletmeye çalışıyor.” şeklinde konuştu.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ
Serdivan için bir çok güzel ifadenin söylendiğini belirten Genel Başkan Yardımcısı Ali ihsan Yavuz, “Çok şey söylenebilir ama özetle Serdivan’ı ifade edecek olursam; ben gerçekten hayretler içerisindeyim. Bütün bunlar nasıl tasavvur ediliyor? Nasıl hayata geçiriliyor? Bu ancak gönül belediyeciliğiyle mümkündür. Yusuf Alemdar Başkanımızı onun şahsında tebrik etmek istiyorum.” dedi.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda; AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkan Vekili Yaşar Kara ve Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Meclis Üyesi Adayları da hazır bulundu.

24 Mart 2019 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara