NAYİR'DEN FABRİKA ZİYARETİ


Vali Ahmet Hamdi Nayir, fabrika ziyaretlerini sürdürüyor

Vali Nayir, 1. Organize Sanayi bölgesinde filtre sistemleri üzerine üretim gerçekleştirilen fabrikada SATSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten aynı zamanda sanayi kuruluşunun Yönetim Kurulu Başkanı da olan Akgün Altuğ ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Üretim tesislerini gezerek robotik teknolojinin de kullanıldığı alanlarda yetkililerden bilgiler alan Nayir, çalışanlarla da bir süre sohbet ederek kolaylıklar diledi. Sanayi kuruluşlarının üretim alanlarındaki çalışmaları yerinde görmek, sanayici ve iş adamlarıyla karşılıklı istişarelerde bulunmak amacıyla bu tür ziyaretlerde bulunduklarını vurgulayan Vali Nayir, kendi sektöründe ülkenin önde gelen kuruluşlarından biri olan filtre fabrikasının birçok ülkede faaliyetlerde bulunmasının önemini belirtti.

Vali Nayir, Bu sanayi kuruluşlarının hem üretim hem ihracat hem de istihdam alanında gerek ülke gerekse kent ekonomisine önemli bir katma değer sağladığını vurguladı.

24 Mart 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara