KILIÇ ADAPAZARI’NDA İDDİALI


CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Adapazarı’nı karış karış gezerek ‘Yeniden Güçlü Adapazarı’ projelerini anlatmaya devam ediyor

ADAPAZARI ÇIKARMASI
Özellikle son 15 günde Adapazarı ilçesine adeta çıkarma yapan CHP, Genel Başkan Yardımcıları, Grup Başkanvekili, Milletvekilleri ve tüm partililerle kapı kapı gezerek seçim çalışmalarında tempoyu en üst seviyeye çıkardı. CHP Adapazarı ilçesinde son dönemde Muharrem İnce, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Yunus Emre, Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Grup Başkanvekili ve Milletvekili Engin Özkoç, milletvekilleri Abdüllatif Şener, Mehmet Bekaroğlu, Ayhan Barut, Orhan Sümer, Tahsin Tarhan, Deniz Yavuz Yılmaz, Abdurruhman Tutdere, Emine Gülizar Emecan, Gamze Taşçıer ve Ali Haydar Hakverdi, Parti Meclisi üyeleri Gökhan Günaydın, Ayça Taşkent gibi isimlerle programlar yaparak iddiasını gösterdi.

İNCE İKİNCİ KEZ GELİYOR
CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ın “Adapazarı’nı Büyükşehir gibi görüyoruz” diyerek önemini ifade ettiği Adapazarı ilçesinde iddialı olan İsmail Kılıç, 30 Mart’ta Muharrem İnce’nin Gar Meydanında miting yapacağı müjdesini de verdi. Kılıç, “Muharem İnce kısa süre önce Adapazarı’na geldiğinde seçimden önce mutlaka bir kez daha geleceğini ifade etmişti. Nasip olursa Sayın İnce’yi 30 Mart’ta bu kez Gar Meydanında ağırlayacağız. Detayları önümüzdeki günlerde paylaşacağız. Kurduğumuz halkın meclisi ile Adapazarı ilçemizi karış karış gezerek halkımıza projelerimizi ve kendimizi anlatıyoruz. Halkımız bize inanıyor bizde onları mahcup etmeyeceğiz. Adapazarı’nı şeffaf katılımcı hesap veren gelirini giderini her ay kalem kalem açıklayan üreten belediyecilik” dedi.

23 Mart 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara