GELECEĞİN SPORCULARI HENDEK’TE YETİŞECEK


BBP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu spora verecekleri önem ve değerle geleceğin sporcularının Hendek’te yetişeceğini söyledi

SPORA TEŞVİK EDECEĞİZ
Sporu seven ve sporcu kimliğiyle spora önem veren BBP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu Hendek Güreş İhtisas Kulübünü ve Karate diploma törenini ziyaret etti. Güreş ihtisas kulübü Başkanı Harun Kaynak, Antrenörler ve sporcularla bire araya gelen Babaoğlu, “Gençlerimizi sokaklardan ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmanın en güzel yolu spordur. İlçemizde spora yönelik yapacağımız projelerimiz ile her aileden en az bir gencimizi spora kazandıracağız.

YAZ VE KIŞ SPORLARI YAPILACAK
Çeşitli bölgelerde Yaz ve kış sporları, off road, atv, kayak, çim kayağı alanları oluşturacağız. Sporun her branşının kullanabileceği Butik salonlar yaparak her aileden en az bir gencimizi spora kazandıracağız. Ayrıca Hendek’imizde Yağlı güreş branşında güreşçilerimizin kullanabileceği Yağlı güreş salonu yapacağız. İlçe merkezimizde mevcut olan açık ve kapalı spor alanlarının fiziki koşulları yetersiz olup bu alanlar işlevsel kullanılmamaktadır.

HENDEK SPORUN MERKEZİ OLACAK
Tüm halkımızın konforlu bir şekilde spor yapmasını sağlayacağız. Futbol Sahası, 4000 kişilik tribün, 3 antrenman Sahası, Modern Soyunma Odaları, Taktiksel Eğitim ve Gelişim Sınıfları, Açık Basketbol Sahası, Kapalı Basketbol Sahası, Açık Voleybol Sahası, Kapalı Voleybol Sahası, 2 Adet Açık Tenis Kortu, Kapalı Yüzme Havuzu, Karate, Teakwondo, Judo Antrenman Sahaları, Hentbol Sahası, Futsal Sahası ve Buz Pateni Sahası olacak” dedi.

23 Mart 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara