KAZANAN SAKARYA OLACAK


Gümüşoluk Mahallesi’nde gerçekleştirilen mitingde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “İnşallah 31 Mart’ta kazanan Sakarya, kazanan Türkiye kazanan gönül coğrafyamız olacak” dedi

Büyükşehir Belediyesi AK Parti Cumhur İttifakı Adayı Ekrem Yüce, Kocaali Gümüşoluk Mahallesi’nde gerçekleştirilen miting programına katıldı. Programda Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Fiskobirlik Başkanı Lütfi Bayraktar, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, mahalleliler ve çok sayıda partli yer aldı.

MİLLETİN BEKASI
AK Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, “Bu davanın yolunu hep birlikte herkese anlatalım. İnşallah 31 Mart’ta Kocaali’den en yüksek oyu elde edelim” derken; MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Her seçim bir güven oylamasıdır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin güven oylamasını 31 Mart’ta yapacağız. Bizim meselemiz sadece kazanmak değil, inşallah kazanacağız. Bizim derdimiz milletimizin bekasını düşünmektir” dedi.

PROJELERLE BULUŞACAK
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Önemli bir seçime gidiyoruz. Kocaali’de ihtiyaçları gidermeye çalıştık. Geçmişte altyapıyı tamamladık. Üstyapı çalışmaları Kocaali’yi daha da güzelleştirecek. Devam eden prolerimiz var. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce’den de sözü aldık. İnşalalh Kocaali ilçemiz projelerle buluşmaya devam edecek” dedi.

YENİ BİR YOLCULUK
Gümüşoluk Mahallesi’ni selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Buraya gelirken mahalle yolunu yapacağımızı Kocaali Belediye Başkanımıza ifade ettim. Yeni bir sosyal donatı alanı kazandıracağımızı da bilmenizi isterim. İnşallah Kocaali’ye daha çok yatırım yapacağız. İnşallah hemşerilerimizin güçlü desteği ile Sakarya’da 31 Mart’ta yeni bir yolculuğa çıkacağız. Rabbim mübarek kılsın” ifadelerini kullandı.

BİRLİKTELİĞİMİZLE KAZANACAĞIZ
Başkan Adayı Ekrem Yüce, “2002’de ülkemizin üzerine bir güneş doğdu. 17 yılda ülkemize yollar, hastaneler, köprüler ve daha nice hizmetler yapıldı. Ülkemizin gelişiminden rahatsız olanlar türlü engellemelere kalkıştı. Çok şükür hepsini birlik ve beraberliğimizle engelledik. Yine birlikteliğimizle kazanacağız. İnşallah 31 Mart’ta kazanan Sakarya, kazanan Türkiye kazanan gönül coğrafyamız olacak” diye konuştu

23 Mart 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara