GAZİOĞLU; ARTIK KARASULU OLDUK


Gazi Metal Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gazioğlu, Karasu OSB’deki arsaların değerine ilişkin karmaşanın sürdüğünü ancak her şeye rağmen Karasu’da sürekli kalma niyetinde olduğunu söyledi

Karasu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Gazi Metal’in yönetim kurulu başkanı Mustafa Gazioğlu, kurulduğu günden bu yana OSB’de yaşanan arsa değeri karmaşasının sona erdirilemediğini söyledi. Gazioğlu; “Karasu OSB’den zamanında metrekaresi 9 liradan aldığım arazinin bana maliyeti 120 lirayı buldu. Yapılan dolgu ve çakılan kazıkların haddi hesabı yok. Ben arsayı Karasu OSB’den aldım ancak mahkemeye verilen Gazi Metal oldu. Her şeye rağmen Gazi Metal olarak Karasu’da sürekli kalma niyetindeyiz. Karasulu olduk artık… Konu yargıda ancak bir tarafta da bilirkişi raporlarının karmaşası devam ediyor. Diğer fabrikam Gebze’de, bu fabrikamı da aynı yerde kurabilirdim. Karasu’da karar kıldık. Fabrikanın Karasu’ya ivme kazandırdığına inanıyorum. 300 kişinin fabrikada kendi malıymış gibi çalışması da bizi çok memnun ediyor.” dedi.

21 Mart 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara