‘HENDEK KAZANACAK’


Dikmen ve Aksu’yu ziyaret eden BBP Hendek Başkan adayı Babaoğlu, “Hendek’te yayla ve doğa turizmini geliştirecek projelerimizle ekonomik kalkınma modeli sağlayacağız. Projelerimizle herkes kazanacak” dedi

DİKMEN VE AKSU ZİRVESİ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, gece-gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Dikmen’de konuşan Babaoğlu, “Sıkıntıları ve sorunları biliyoruz. Özellikle Dikmen’de bulunan sağlık ocağında kalıcı bir doktorun olması için çalışacağız. Gençlerimiz için spor sahası ve mahallemizin cemiyetlerde kullanabileceği bir salon yapacağız. Bizler hizmetimizi planlı, adaletli ve eşit bir şekilde yapacağız. Seçim sonrası herkesin başkanı olacağız diyoruz.  Hendeklilik ruhuyla hizmetlerimizi yapacağız.” ifadelerine yer verdi.

YERİNDE TESPİT
Dikmen ziyaretinin ardından Aksu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Babaoğlu, “Aksu’nun çözülemeyecek sorunu yok. Tüm sorunları samimiyetle ve gayretle acilen çözüme kavuşturacağız. Makamda oturan değil, sorunları yerinde tespit eden ve yerinde bir başkan olarak her zaman sizlerin içerisinde olacağız. Hep birlikte yaşanabilir bir Hendek inşa edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

DOĞAL TURİZM
Babaoğlu, “Yaylalarımız bizim hepimizin ikinci evidir. Bir kültürdür, gelenektir. Yaylalarımız için bölge halkına ekonomik kalkınma sağlayacak çeşitli projeler üreteceğiz. Atalarımızdan, dedelerimizden kalan yayla kültürümüzü turizme kazandırarak Hendek köylerinde çiftçimize, esnafımıza büyük ekonomik kalkınma sağlayacağız” dedi.

ÇAMLICA
Çamlıca Göl Yayla projesine değinen Babaoğlu, “Yıllardır keşfedemediğimiz bu güzellikleri, doğal yapısını bozmadan yapacağımız turistik tesisler ile hem ilçemize hem de turizme kazandıracağız. Bunları hayata geçirdiğimizde Hendek ekonomisi şaha kalkacak” dedi

17 Mart 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MOBİLYADA O FIRSATI YAKALAMAK

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara