TÜRK-İŞ’TEN DURMUŞ’A DESTEK


Eğitim Bir Sen tarafından haksız eleştirilen İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a Sakaryalı işçilerden destek geldi

Türk-İş İl Temsilcisi ve Demiryol-İş Şube Başkanı Cemal Yaman, Koop-İş Şube Başkanı Şevket Ulusinan, Şube İdari Sekreteri İsmet Kanpara ve Güvenlik-İş Sendikası Temsilcisi Süleyman Öztürk; İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret etti.

Yaman “Haksız ve mesnetsiz iftiralara sizi yem ettirmeyiz. Sizlerin ilimiz eğitiminin başarısı için ne denli gayret gösterdiğinizi biliyoruz. Bu nedenle sizin gibi değerli bürokratların, yalan ve iftiralar içeren algı operasyonlarıyla zayıflatılmasına göz yummayacağız” dedi.

Türk-İş Sendikası’nın Sakaryalı Genel Başkanı Ergün Atalay’ın selamını da ileten Cemal Yaman; “Sayın Genel Başkanımızın size çok selamları var. Her konuda yanınızda olduğunu bilmenizi istedi. Sizin Sakarya eğitimine katkılarınız tüm kamuoyunun dilinde. Başarılarınızın artarak devam etmesini diliyoruz. Bu bağlamda bizim üzerimize ne düşüyorsa söylemeniz yeterlidir” dedi

17 Mart 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara