‘DAİMA HALKIN İÇİNDE OLACAĞIZ’


Büyük Birlik Partisi (BBP) Serdivan Belediye Başkan adayı Ahmet Bilgili, meclis üyesi adayları Ozan Kaplamacı ve Yunus Aydın, Kadın Kollar Başkanı Dilara Talay ile birlikte gazetemizi ziyaret etti

‘HİZMETE TALİBİZ’
31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını sürdüren BBP Serdivan Belediye Başkan adayı Ahmet Bilgili, Serdivan’ın bir çok konuda eksiği bulunduğunu ve halkın beklentilerine cevap verecek hizmetleri kazandırmak için hizmete talip olduklarını belirtti.

‘HALKIN İÇİNDE OLACAĞIZ’
Serdivan’da seçimi kazandıkları takdirde, sosyal belediyecilik örneğini sergileyeceklerini ifade eden başkan adayı Bilgili, “Koltuk sevdalısı değiliz. Hizmet için yola çıktık. Halkın ihtiyaçlarına, isteklerine daima onların arasında ve yanında olarak cevap vereceğiz” dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Serdivan Belediye Başkan adayı Ahmet Bilgili, meclis üyesi adayları Ozan Kaplamacı ve Yunus Aydın, Kadın Kollar Başkanı Dilara Talay, Yeni Sakarya’ya bir ziyaret düzenleyerek projelerini paylaştı.

16 Mart 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara