YIKIM DURDURULDU!


Eski stattaki Açık Tribün yıkımında Sakaryaspor taraftarlarının haklı direnişi olumlu cevap verdi. Eski Açık tribünün yıkımından şimdilik vazgeçildi

TARAFTARLARDAN TEŞEKKÜR
Amigo Ersin, Yılmaz Şen, Volkan Kahya gibi tribün liderleri ve taraftarları adına bir açıklama yapan Sakaryaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Ercan, “Eski Stat için Müze yapılması konusunda proje sunmuş ve onaylanmıştı. Sonra işin içine TOKİ girdi ve bu projeyi değiştirdi. Şimdi de Eski açık Tribünü yıkmaya çalıştılar ama tepkimizi koyduk. Müze kalması için de Eski Açık Tribünün yıkılmaması için de olumlu bir karar çıkacağına inanıyoruz. Bizleri bu konuda her zaman destekleyen Ali İhsan Yavuz, Zeki Toçoğlu, Ekrem Yüce, Ergün Atalay ve Cevat Ekşi başkanımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

15 Mart 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara