KAZAN; SİZLERE TERCİH SUNUYORUM


CHP Serdivan Başkan Adayı Zafer Kazan, “Klasik bir siyasetçi değilim. Ben yarışmıyorum, size tercih sunuyorum” diyerek Serdivanlılardan destek istedi.

Millet İttifakı CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Kazan, meclis üyesi adaylarıyla birlikte Beşköprüspor’u ziyaret etti; gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutabilmek için kültürel ve sportif faaliyetlerin önemine dikkat çekti. 

“TERCİH SUNUYORUM”
Seçilmesi halinde Serdivan’da neler yapacağını anlatan Kazan: “Klasik bir siyasetçi değilim. Ben yarışmıyorum, size tercih sunuyorum. Bu tercih adaletin, hakkaniyetin, vicdanın kapısını açacak. Gençlerimize iş, ailelerimize aş olacak. Bu ekonomik zorluklar içinde esnafımıza kazanç, çiftçimize üretim olacak. Kırık dökük kaldırımlara, yamalı çukur içinde yollara, altyapısı olmayan yerleşim yerlerine son demek olacak.”

HİZMET SORUNU
Belediye seçimlerinde yapılmayan hizmetlerin üzerinin örtülmeye çalışıldığını iddia eden Zafer Kazan; “Avukatım ve bu şehirde 17 yıldır mesleğimi yapıyorum. Dört yıl da baro başkanlığı yaptım. Nerede biri adalet diye haykırsa, onun yanında oldum. Yapılmayan hizmetlerin üzerini örtmeye çalışıyorlar. Bu yollar neden su içinde diyorsunuz beka sorunu diyor, kaldırımlar parça parça böyle kaldırım mı olur diyorsunuz beka sorunu diyor, esnaf sıkıntılı gençlere iş lazım diyorsunuz beka sorunu diyor.  Oysa Serdivan'a bir Belediye Başkanı seçiyoruz. Bu güne kadar Serdivan'da yapılan işlerden memnun musunuz, değil misiniz buna karar vereceksiniz. Ortada bir hizmet sorunu var ve mesele de budur” dedi.
Günün anısına Beşköprüspor forması hediye edilen Kazan “Belediye başkanı seçilmem halinde, çalışma masamın arkasına asacağım bu formayı” dedi.

15 Mart 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara