ARSLAN TEMPOYU YÜKSELTTİ


İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, gündüz programlar ve ziyaretlerini sürdürürken, gece ise ev ve dernek toplantılarına katılıyor.

PROGRAM
Dr. Aydoğan Arslan temposunu yükseltti. Tıp Bayramı nedeniyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki programa katılan Dr. Arslan, yoğunluğa rağmen programın sonuna kadar takip etti ve meslektaşlarını yalnız bırakmadı. Dr. Arslan, daha sonra esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

RUMELİLİLER
Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni de ziyaret eden Dr. Arslan, Başkan Mehmet Şehit ve dernek üyeleriyle sohbet etti. Adapazarı’nın Türkiye’nin kültürel zenginliği en fazla ilçelerinden olduğunu ifade eden Dr. Arslan, “Bu zenginliğimizi her alanda kullanmak istiyoruz. Hatta mahallelerimizin mimari yapılarını da buna uygun tasarlama hedefindeyiz. Adapazarı kültürel anlamda Türkiyemizin özetidir.” dedi.

EV TOPLANTILARI
İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan akşam saatlerinde ziyaretlerine kahvehanelerde devam etti. Dr. Arslan vatandaşlara projelerini anlatırken, yine akşam saatlerinde düzenlenen ev toplantılarında da halkla bir araya gelerek sohbet etti.

15 Mart 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara