TIP BAYRAMINDA DOKTORA ŞİDDET!


Sakarya Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Acil Hastanesi’nde randevusuz bir hastanın yakınları, kadın doktora hastane otoparkında sözlü saldırıda bulundu

Edinilen bilgilere göre, Sakarya Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Acil Hastanesi’ne çocuklarını getiren çift, R.G. isimli doktora gitti. Randevusuz aile, çocuklarının muayene edilmesini istedi. Doktor R.G. öğle vakti olduğunu belirterek çıkacağını ve hastaya öğleden sonra bakabileceğini belirtti.
Aileyle doktor arasında yaşanan kısa süreli tartışmanın ardından, hasta yakını aile hastanenin otoparkında Doktor R.G. ile tartışmaya başladı. Çocuğunun bakılmasında ısrarcı olan aile, iddialara göre doktora hakaretler edince doktor en sonunda bağırarak güvenlik çağırdı. Doktor R.G. Cumhuriyet Karakoluna başvurarak aileden şikayetçi oldu.

14 Mart 2019 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara