TREN GELİR HOŞ GELİR!


Karar verildi; Ada Treni Adapazarı garından seferlere başlıyor.

Edinilen bilgiye göre, Ada treninin Adapazarı garından seferlere başlaması Ankara’da karara bağlandı.
Seferlere birkaç gün içinde başlanacağı ihtimali üzerinde durulurken, bir diğer olasılık ise Ada treni müjdesini 19 Mart Salı günü Sakarya'ya gelecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verecek olması...

“ADA TRENİ ŞEHRE GİRECEK”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Ada treni ile ilgili flaş açıklamada bulundu; "Cumhurbaşkanımız şehre girmeden önce Ada Treni şehre girecek."
Ada Treni'nin seferlerinin başlatılması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimat verdiğini aktaran Yavuz, Erdoğan'ın 19 Mart Salı günü kente yapacağı ziyarete işaret ederek, "Ben size müjde veriyorum, Sayın Cumhurbaşkanımız şehre girmeden önce Ada Treni şehre girecek. Bu kadar net." ifadelerini kullandı.

14 Mart 2019 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara