“HER ŞEY BİTMİŞ DEĞİL!”


Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, “Şampiyonluk için daha fazla kafayı yormalı, istemeli, arzulu olmalı ve konsantre sağlamalıyız” dedi.

"İSTEMEDİĞİMİZ BİR SONUÇ DAHA"
İsmail Ertekin, yenilgiyi konsantrasyon eksikliğine bağlayarak, “Çok pozisyonumuz var lakin coşkumuz ve konsantrasyonumuz yoktu. Böyle olunca da son pas ve vuruşlarda inanılmaz hatalar yaptık. Bu hatalar neticesinde gol yedik. Hesapta olmayan bir puan kaybı daha yaşadık. Böyle olunca da hepimiz moral çöküntüsü içine girdik ama bir maç kaybettik. Bir maç kaybettik diye dünyanın sonu değil. Şampiyonluğu kaybetmedik henüz, gruptaki iddiamızı da kaybetmedik. Tek dezavantajımız iplerin artık elimizde olmaması, rakiplerin eline geçmesi. Böyle olunca da biz kazanıp onların kaybetmelerini bekleyeceğiz."

"HEP BERABER ENTEGRE OLMALIYIZ"
Öyle veya böyle, sizler, bizler, şehri yönetenler, basın, taraftar, hemen derlenip toparlanmamız gerekiyor. Eyüp maçıyla birlikte de tekrar kendimize gelmemiz lazım. Artık puan kaybetmememiz ve seri yapmamız gerekiyor. Bahane üretmeye gerek yok. Elimizdeki malzeme bu. En iyi şekilde entegre etmemiz gerekiyor. Bu işin üstesinden hep beraber gelmeliyiz. Nasıl ki 15 maçlık seriyi bu kadro ile yaşadıysak yine yakalayabiliriz. Hedefimiz olan şampiyonluk için daha fazla kafayı yormalı, istemeli, arzulu olmalı ve konsantre sağlamalıyız. Bunu yapmamak için hiçbir neden göremiyorum. Eyüp galibiyetiyle buna başlarız gibi geliyor bana” dedi

14 Mart 2019 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara