MÜTEAHHİTLER SORUN VE TALEPLERİNİ İLETTİ


AK Parti Serdivan ve Adapazarı belediye başkan adayları Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Sakarya Müteahhitler Birliği’ni ziyaret ederek, destek istediler.

PARTİLİLER DE EŞLİK ETTİ
Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanında sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ederek destek isteyen Cumhur İttifakı AK Parti belediye başkan adayları, Sakarya Müteahhitler Birliği’ni ziyaret ettiler. Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Müteahhitler Birliği’ni ziyaret eden Adapazarı Belediye Başkan adayı Mutlu Işıksu ile yeniden aday gösterilen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a bir grup partili de eşlik etti.

BAŞARI DİLEDİ
AK Parti Milletvekili Uncuoğlu ve belediye başkan adaylarını yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karşılayan Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, çıktıkları yolda adaylara başarılar diledi.

SORUN VE TALEPLERİNİ İLETTİ
Müteahhitlerin sorunlarını ve taleplerini Milletvekili Uncuoğlu ve belediye başkan adaylarına aktaran Bayrak, ülkede yaşanan ekonomik sıkıntı dolayısı ile müteahhitlerin de büyük sıkıntı yaşadığını belirterek, ülkenin yeniden güven ve istikrara ihtiyacı olduğunu söyledi.

“CUMHUR İTTİFAKININ OLACAK”
AK Parti Milletvekili Uncuoğlu, ülkenin başında güçlü bir iktidarın bulunduğunu belirterek, “Dış güçlerin oyunlarını bozacağız. Bu ülkenin birlik ve bütünlüğünü bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından sıkıntıların üstesinden bir bir gelecek” diyerek, yerel seçimlerinde önemine vurgu yaptı. Sakarya’da her zamanki gibi iddialı olduklarını söyleyen Uncuoğlu, “Bu seçimlerde tüm belediyeler Cumhur İttifakının olacak” diye konuştu.

14 Mart 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara