KAZAN: ARI GİBİ ÇALIŞACAĞIZ


Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Kazan seçim çalışmaları için Bahçelievler Mahallesi’nde idi.

Bir sitede gerçekleştirilen toplantıya meclis üyesi adayları ile birlikte katılan Zafer Kazan, “Adaletli Yönetim” vaat etti. Öncelikli hedefinin gençlerimiz için iş imkanı sağlamak olduğunu söyleyen Zafer Kazan; “Patatesi ile ün yapmış Adapazarı iken şimdi dışarıdan patates ithal ediyoruz. Ekmiyor üretmiyoruz. Hazırdan yiyoruz ama hazır artık bitti, bu nedenle pazarda ki sebze meyve fiyatları aldı başını gidiyor. Biz diyoruz ki üretim belediyeler ile başlayacak.  Göreve geldiğimizde üreteceğiz, üretene destek vereceğiz. Esnafımızı destekleyeceğiz. Örneğin belediye tarafından verilen temizlik ihalelerine bakın, hepsi Kocaeli, İstanbul firmaları. Ben neden kendi esnafım dururken başka illere kazandırayım? Ben kendi vatandaşlarımı kalkındıracağım ki gençlerimize istihdam alanları açılsın. Belediye bizim büyük ailemiz, nasıl ki aile bireyleri zor günlerinde birbirine destek olur, yardım eder işte bizde halkımızın bu zor günlerinde ihtiyacı olanlara yardım edeceğiz.  Bu zor günlerden birbirimize destek olarak, üreterek çıkabiliriz. El ele vereceğiz, dayanışmayı büyütecek, arı gibi çalışacak, arı gibi üreteceğiz.” dedi.
Belediyede adamı olanın değil, ihtiyacı olanın işinin görüleceğini anlatan Kazan: “Biz üreten bir belediye olacağız diyoruz. Adil bir belediye vaat ediyoruz. Adamı olanın değil, ihtiyacı olanın ihtiyacının giderildiği bir belediye olacağız diyoruz. Eşit olacağız, asla ayrımcılığa müsaade etmeyeceğiz diyoruz. Farkındayım çoğunuz bana ‘gerçekten yapacak mı’ diye bakıyorsunuz. Bu seçimde destek verin bende tüm bunların nasıl yapıldığını göstereyim. Bir fırsat verin hepiniz verdiğiniz destek ile gurur duyacaksınız, iyi ki Zafer Kazan'ı desteklemişiz diyeceksiniz” diye konuştu.

14 Mart 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara