BU EĞİTİM TÜM SEKTÖRLERE


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 12. Meslek Komitesi, 14 Mart Perşembe günü 09.00-.13.00 saatleri arasında SATSO konferans salonunda “Dijital Teknolojiler Işığında Marka Yaratma ve Yönetme Eğitimi” konulu eğitim düzenleyecek.

SATSO 12. Komite’den yapılan açıklamada; “İyi yönetilmeyen, müşteri ilişkilerine önem vermeyen, teknolojiyi takip etmeyen, şirketler yok olmaya mahkum. En kurumsalından, en dinamiğine tüm şirketlerin bu dönemde desteğe ihtiyacı var. Tıpkı fırtınalı havada yol gösteren deniz fenerleri gibi. Tıpkı nereye gideceğini bilmeyenlere yol gösteren bir pusula gibi. Sakarya’da faaliyet gösteren şirketlere almaları gereken önlemleri hatırlatmak, ekonomik koşulların zorlaştığı bu dönemde fırsat sağlamanız için bu eğitimi hazırladık. Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Selçuk Tuzcuoğlu güncel görsel örneklerle destekleyerek markaların nasıl daha tercih edilir hale getirilebileceğini anlatıyor olacak. Diverseffect Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş Dijital Pazarlama mecralarını daha etkili ve en uygun maliyetlerle nasıl yönetileceğini anlatacak. Diverseffect Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş ve Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Pazarlama Yüksek Lisans Programları Kordinatörü Dr. Selçuk Tuzcuoğlu’nun konuşmacı olarak katılacağı bu eğitime tüm üyelerimizin katılımı bekliyoruz.” denildi.

13 Mart 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara