ANAVATAN’DAN CUMHUR İTTİFAKI’NA TAM DESTEK


Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever'i ziyaret etti. Çelebi, Tever’i ziyareti sonrası Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe ile de görüştü

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette AK Parti il yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe ile gazetemiz yazarı Cihat Zafer yaklaşan seçimler üzerine görüş alışverişinde bulundu. Anavatan Partisi'nin Cumhur İttifakı’nı neden desteklediğini açıklayan Çelebi, Sakarya'nın Anavatan geleneği ve Özal ruhu bakımından çok önemli bir merkez olduğunu söyledi. Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, önümüzdeki günlerde Anavatan Partisi'nin önemli gelişme ve hizmetlerle vatandaşlarımızın huzuruna çok güçlü bir biçimde çıkacağını ifade etti. Bugün Erdoğan'ın yanında olmak Türkiye'nin yanında olmaktır diyen Çelebi, gazetemiz Genel Müdürü ve Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe ile de sohbet etti ve güncel olayları değerlendirdi.

13 Mart 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara