UĞURLU VELİLER BİLGİLENDİRİLDİ


Sakarya Uğur Okulları velilerine, Bahçeşehir Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Bilge Uzun tarafından ‘’İçimizdeki Çocuk’’ konulu seminer verildi

Uğur Okulları konferans salonunda gerçekleştirilen seminerde Bilge Uzun, çocukluktan yetişkinliğe uzanan evrede çocuklarımızın beklentilerini gözlemleyerek doğru yaklaşımların keşfedilebileceğini anlattı. Bilge Uzun; “Çocukluktan çıkmaya çalışan fakat dönem dönem gelgitler yaşayan ergen, aile ile iyi iletişim kuramazsa okul ve arkadaşlık ilişkilerinde zorlanabiliyor. Anne babadan uzaklaşmak isterken aslında ’aidiyet’ duygusuna ihtiyaç duyan ergen, yalnızlık ve melankolik duygulara sürüklenebiliyor. Bu süreçte sorunları aşmak için arkadaş olmaya çalışmak yerine, onu anlamak ve yol göstermek daha önemlidir. Öncelikle onlarla iletişim kurabilmek gerekiyor” dedi.
Yoğun katılımla gerçekleşen seminer Sakarya Uğur Okulları Genel Koordinatörü Nurhan Müftüoğlu’nun Doç. Dr. Bilge Uzun’a takdim ettiği teşekkür çiçeği ile sona erdi.

12 Mart 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara