GÖNÜL COĞRAFYASI HIZ KESMİYOR


Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz projesine hız kesmeden devam eden Gönül Coğrafyası ekibi Sakarya Pamukovalı minikleri sevindirdi

Kitapsız Öğrenci, Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz! sloganı ile çalışmalarını sürdüren ekip Pamukova Fatmahanım İlkokuluna kitap yardımlarını gerçekleştirdi. Kitapların yanı sıra sözlük, dosya, kalem, araç-gereç vs. hediye edildi.

13 İL 16 OKUL
Sakarya içi okullara desteğini sürdüren ekip şehir dışında ise 13 il ve 16 okula ulaşmış oldu. Hedeflerini daha da ileriye taşımak isteyen Gönül Coğrafyası ekibi, “Minik kalpleri sevindirdiğimiz ve onların yüzünde tebessüme vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Ekip arkadaşlarımın gerek sosyal medya gerek bire bir iletişimleri sonucu yüzlerce öğrenciye, binlerce kitapa ulaşmış olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

9 Mart 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara