GAZETECİLERDEN DURMUŞA DESTEK


Eğitim Bir Sen Sakarya Şubesi yönetiminin başörtüsü üzerinden haksız ve ağır eleştirilerde bulunduğu İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u, Sakaryalı Gazeteciler ziyaret ederek destek verdi

TEPKİ GÖSTERDİLER
SGB Başkanı Zeki Aydıntepe, RATED Başkanı Remzi Adıyaman, Marmara Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili Müjdat Çetin, İHA Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hamdi Yuluğ, Yeni Sakarya Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Engin Arapoğlu’nun yer aldığı ziyarette Gazeteciler, İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’un sendika yönetimi tarafından uğradığı haksızlığa tepki gösterdiler.

"ÇAMUR AT İZİ KALSIN"
İlimizde bir yıldır görevde olan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un, eğitimle ilgili gecesini gündüzüne katan çalışmalarına yakından şahit olduklarını ve ilimiz eğitiminin son zamanlarda başarılı bir çıkış yakalamasından memnun olduklarını belirten gazeteciler; “Sakarya eğitimini niceliksel ve niteliksel iyi bir rotaya soktuğu görülen Sayın Fazilet Durmuş’a sendika tarafından yapılmaya çalışılan yıpratma, çamur at izi kalsın, algı yaratma gibi senaryoları kınıyoruz. Bu tür eylemleri daha önceki il müdürlerine de yapan sendika yönetiminin amacının milli eğitimi isteği doğrultusunda yönetmek olduğunu, buna izin vermeyen müdürlere karşı da yalan ve yanlış beyanlarla algı operasyonu oluşturduğunu görüyoruz. Sakarya basın camiası olarak her zaman haklının yanında, haksızlığın karşısındayız.” dediler.

9 Mart 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara