MEHMET AKİF ANILACAK


Büyükşehir Belediyesi Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi’nde İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı düzenlenecek. Program 10 Mart Pazar günü saat 16.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı düzenlenecek. Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek program 10 Mart Pazar günü saat 16.00’da başlayacak. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Birbirinden anlamlı etkinliklerin yer alacağı İstiklal Marşının Kabulü’nü ve Mehmet Akif Ersoy’u anmak için 10 Mart Pazar günü saat 16.00’da düzenleyeceğimiz programa tüm hemşehrilerimiz davetlidir” denildi.

8 Mart 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara