TÜMSİAD YENİ ÜYELERİYLE GÜÇLENİYOR


İlçelerdeki teşkilat yapısını güçlendiren TÜMSİAD Sakarya Şubesi yeni üye çalışmaları kapsamında çalışma başlatarak, 2019 yılında Sakarya’da nitelikli 300 üyeye ulaşmayı hedefliyor.

Bu kapsamda; Karasu İlçesi’nde faaliyet gösteren, Fatih Topaloğlu - Topaloğlu Mutfak Tezgahları, Muhammet Uzun - Tuğra Prefabrik, Davut Kalkan - Anadolu Isı Yalıtım ve Ferdi Kuruoğlu - Merkez Reklam, Ali Parıldı - Ankara Mobilya firmaları Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesine katıldılar.
TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Teşkilatlanma Komisyon Başkanı Ceyhun Tural ve Genel Sekreter Ferhat Ateş dün Karasu İlçesine yaptıkları ziyaretinde ‘’TÜMSİAD ailesi olarak Karasu’da aramıza katılan 5 yeni arkadaşımıza teşekkür ediyor, üyeliğinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz. İlçelerde yeni bir sinerji oluşturma hedefindeyiz. Daha güzel daha iyi şeyler yapabilmek için katılımcı olmanızı ve bizlere projeler getirmenizi bekliyoruz” dedi.

28 Şubat 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara