HAREKETLİ OL, SAĞLIKLI KAL!


Karasu İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli, bir yandan okullarda sağlıklı beslenme ve hareketli hayat eğitimi verirken, bir yandan da vatandaşlara kanserle mücadelede ücretsiz kanser taramalarının önemini anlatıyor

Karasu İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Karasu Anadolu Lisesi ile Namık Kemal Ortaokulunda eğitim gören öğrencilere yönelik “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam” konulu seminer düzenlendi. Diyetisyen Sıla Özgül Tepe tarafından 10-15 yaş grubu öğrencilere sağlıklı beslenme konusunda eğitim verildi. Okullarda verilen eğitimlerin yanında Karasu İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli ilçede bulunan Kur’an kurslarına gidilerek kanserde erken teşhisin önemine yönelik bilgilendirmelerde bulunuyor. Kanserde erken teşhisin öneminin anlatıldığı toplantılarda sağlık personeli vatandaşları ücretsiz taramalardan yararlanmaları için İlçe Sağlık Müdürlüğüne davet ediyor.

27 Şubat 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara