HENDEKLİ GÜREŞÇİLER’DEN 11 MADALYA


Bursa’da düzenlenen Okul Sporları Grup Müsabakasında Hendekli güreşçiler 5 altın, 2 gümüş ve 4 bronz madalya alarak toplanda 11 madalya ile müsabakalara damgasını vurdu

5 ALTIN, 2 GÜMÜŞ, 4 BRONZ
Hafta sonu Bursa’da düzenlenen Okul Sporları müsabakasında Hendekli güreşçiler şov yaptılar. Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Emre Mutlu (45 Kg), Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Cihan Yaşar (48 Kg),  Enes Ülkü (51 kg), Berdan Atsan (92 kg) ve Hendek İmam Hatip Anadolu Lisesi’nden Adem Kayaalp (55 kg) birinci oldular.

GÜREŞTE DE HENDEK FARKI
Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Muhammet Ali Göçmen (45 kg) ve Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Eyüp Yazıcı (80 kg) ikinci oldular. Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Cengizhan  Dağ (60kg), Eray Pilavcı (65 kg), Muhittin Emre Helvacı (92 kg) ve Ali Tuğra Akkoç (110 kg) üçüncü olarak turnuvaya damga vurdular.

ÖNEMLİ OLAN ZİRVEDE KALMAK
Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aydın Dinç, öğrencilerini Bursa’da yalnız bırakmayarak maçları yakından takip etti. Beden Eğitimi öğretmeni ve Antrenör Zafer Başar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar’a ve okul müdürlerine destekleri için teşekkür ederek, “Güzel bir ekibin parçası olarak, elde edilen başarılar hepimizin başarısıdır. Bu bize tabii ki yetmeyecek. Zirveye çıkmak değil orada kalabilmek önemlidir.

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN
Grup müsabakalarında aldığımız başarıyı inşallah Türkiye Şampiyonası’nda da göstereceğiz. Hendek olarak okul sporlarında takım halinde Türkiye Şampiyonu olmayı hedefliyoruz. Ben burada bize destek olan Kaymakamımıza, belediye başkanımıza, müdürlerimize ve velilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizi izlemeye devam edin” dedi.

19 Şubat 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara