HENDEKLİ EMLAKÇILAR BULUŞTU


Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odasının Hendekli üyeleri, kahvaltılı toplantıda bir araya geldi

Oda Başkanı Erol Maden, mesleğin artık yönetmelikle düzenlendiğini dile getirerek emlakçılık yapmak isteyenlerin bazı şartları taşıması gerektiğini hatırlattı yasayla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Yönetmeliğe göre emlakçılık yapmak isteyenlerin yetki belgelerini alması gerektiğini söyleyen Maden, “Üyelerimizi, ileride herhangi bir sorun ile karşılaşmaması için yetki belgelerini almaları gerektiği konusunda uyarıyoruz. Yetki belgeleri konusunda odamız sizlere yardımcı olabilir, gerekli işlemleri odamız ile birlikte yürütebilirsiniz” dedi. Maden ayrıca, üyelerin yeni yönetmelik gereği yenilenen sözleşmeleri odadan temin edebileceklerini de sözlerine ekledi

18 Şubat 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara