CİNAYET ZANLISI TUTUKLANDI!


Hendek’te boşandığı karısının eşini öldüren Fatih S. mahkemede kendini ‘Daha önceden sosyal medyada eşime hakarete varan yorumları olmuştu. Olay günü tartıştık ve cinnet geçirdim vurdum’ diyerek savundu

Hendek’te karısının eski eşi Emrah Okuyan ve arkadaşı Şaban Ç.’yi sokak ortasında vuran Fatih S. sorgusu ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Fatih S. sorgusunda; “Eşim hakkında sosyal medya üzerinden hakarete varan yorumlar yaptı. Olay günü de tartıştık. Tartışma büyüyünce cinnet geçirdim ve vurdum” diyerek ifade verdiği ortaya çıktı.

Emniyette ki sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen yeni eş, “hakaret ve cinnet” üzerine kurguladığı savunmasını yineledi. Mahkeme heyeti Fatih S.’nin tutuklanmasına hükmetti.

 

11 Şubat 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara