SERHAT ERİŞİR ÜYELİK İÇİN BAŞVURDU


Adapazarı siyasetinin önemli isimlerinden Serhat Erişir, bugün CHP’den belediye meclis üyeliği başvurusunda bulundu

"ÜZERİME NE DÜŞÜYORSA YAPMAYA HAZIRIM"
CHP Adapazarı İlçe binasında İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ile görüşerek meclis üyeliği aday adaylığı dosyasını ilçe başkanlığına sunan Serhat Erişir “Partimizin yerelde iktidar olması için üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım. Meclis üye adayı olsam da olmasam da partimiz için adayımız İsmail Kılıç’ın yanında yer alıp, çalışmalara katılacağım. Biz bu partinin bir neferiyiz. Meclis üyeliği için de verilecek karara saygılıyız. Koltuk derdinde değil memleket derdindeyiz” açıklamalarında bulundu.

"PARTİLİLERİMİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM"
Erişir, Gençlik Kolları Başkanlığından, İl Yönetim kurulu üyeliğinden bugüne kadar partim için, parti ilkeleri doğrultusunda yaptığım çalışmaları Adapazarı Belediye meclis üyeliğinde de aynı inançla halkla ve örgütümle bütünleşerek adaylık başvurumu yapmış bulunuyorum. Tüm partililerimin desteğini bekliyor saygılar sunuyorum dedi..

10 Şubat 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara