SÖMESTR AGORA’DA GÜZEL


Agora Alışveriş Merkezi birbirinden farklı etkinlikler ile çocukların tatil heyecanına ortak oldu. Tatillerini dolu dolu etkinlikler ile geçiren minikler yeni eğitim-öğretim dönemine hazırlar

EĞLENCE VE MACERA DOLU YARIYIL TATİLİ AGORA’DAYDI! 
Agora Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde de çocukların hayal güçlerini destekleyen etkinliklere ev sahipliği yaptı. 19 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinliklerinde “Köstebekgiller”, “Mini Golf Atölyesi”, “Pette ve Kerem Eser Şov” ve “Yaratıcı Sanat Atölyeleri” yarıyıl tatili boyunca çocuklar ile oldu. Agora Alışveriş Merkezi’nin çok sevilen sömestr özel etkinliklerine 2 bini aşkın çocuk katıldı.

800 ÇOCUK KATILDI
Sevilen Köstebekgiller çizgi filmindeki Süslü, Boyo ve Kösteban karakterlerinin eğlence dolu şovları ile başlayan sömestr etkinlikleri mini disko dansları ve fotoğraf çekimi ile devam etti. 800 çocuğun katılım gösterdiği Köstebekgiller lisanslı çocuk etkinliği 4 gün boyunca hayranlarıyla bir araya gelerek hafızalardan silinmeyecek unutulmaz anlar geçirdiler. Türkiye Gençlik Vakfı iş birliği ile gerçekleştirilen “Mini Golf Atölyesi” etkinliği ile devam etti. Eğlenceli ve bir o kadar da öğretici etkinlikte çocuklara yeni bir hobi kazandırıldı. “Pette ve Kerem Eser Şov” etkinliği ile Kerem Eser’in eğlence dolu sahne şovları çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de yüzlerine kocaman gülümsemeler kattı.  

“YARATICI SANAT ATÖLYELERİ”
Sömestrin son haftası “Yaratıcı Sanat Atölyeleri” ile el becerilerini destekleyen ve hayal dünyalarını güçlendiren etkinliklerin içerisinde Aşçılık, Takı Tasarım, Çamur, Bez Oyuncak, Kukla, Kağıt ve Resim Atölyeleri Agora’nın çocuk ziyaretçileri ile bir araya getirildi. Yarıyıl tatili boyunca çocuklar Agora Alışveriş Merkezi’nde tüm enerjilerini atarak, yeni eğitim-öğretim dönemine hazırlandılar.

Yarıyıl tatilinde gerçekleştirdiği etkinlikler ile çocukları fiziksel olarak hareket etmeye teşvik eden Agora AVM; aynı zamanda onlara sosyalleşmeyi, analitik düşünmeyi, kıvrak zekalı olmayı, dengeli, dikkatli ve kontrollü olmalarını da aşıladı.

10 Şubat 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara