ULUKAYA YENİDEN BAŞKAN


Pamukova Ziraat Odası 9'uncu Olağan Genel Kurulu Belediye Kültür Merkezinde yapıldı. Tek liste tek adayla mevcut başkan Yaşar Ulukaya delegelerinin tümünün oyunu alarak tekrar başkan seçildi

TEK LİSTE TEK ADAY
Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya'nın tel aday tek liste ile gittiği genel kurula,  Ali Şener Bayraktar, İlçe Tarım ve Ormancılık Müdürü Ümit Erol, Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkez Amiri Mustafa Elmas, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Örgütü temsilcileri, Pamukova Millet İttifakı Belediye Başkan adayı  Hüseyin Eryiğit, Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün, muhtarlar ve delegeler katıldı.

PAMUKOVA ULUKAYA İLE İVME KAZANDI
Kongre nin divan kurulu başkanlığını Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı ve Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayrakta yaptı.  Ali Şener Bayraktar yaptığı konuşmada, Pamukova Ziraat Odası'nın Yaşar Ulukaya ile ivme kazandığını, son yıllardaki faaliyetleri ile örnek olduğunu ifade ederek "  Bölge ayva üreticisinin en önemli sorunu olan, ayvada çiçeklenme döneminin TARSİM Sigortası kapsamına alınmasında Oda Başkanı Yaşar Ulukaya ve İlçe Tarım Orman Müdürü Ümit Erol'un çalışmaları unutulmamalıdır. Kendilerine üreticilerimiz adına teşekkür ediyorum " dedi.

GELİR-GİDER RAPORLARI
Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan kongrenin açılış konuşmasını Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya yaptı.  Faaliyet raporlarını, gelir gider  raporları 2019, 2020, 2021, 2022 tahmini gelir gider bütçesi okunup kabul edildi.

DELEGELERİN TÜMÜNÜN OYUNU ALDI
Tek liste tek adayla yapılan seçimlerde mevcut başkan Yaşar Ulukaya, 33 delegenin tümünün oyunu alarak tekrar Ziraat Odası Başkanı seçildi.  Yeniden Ziraat Odası Başkanı seçilen Yaşar Ulukaya, genel kurula katılanlara, Belediye Başkanı Cevat Keser'e,  İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümit Erol'a, kendilerine desteklerini esirgemeyen esnaflara,  delegelere teşekkür ederek, bundan sonrada çiftçilerle birlikte hizmetlerine devam edeceklerini ifade etti.

10 Şubat 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara