BABAOĞLU’NDAN MÜJDE


Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, İlçe merkezi Soğuksu, Hacıkışla ve Turanlar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu

Babaoğlu, gençler ve kadınlara özel projeleri anlattı ve esnafın önemine değinerek, “Biz esnafımızdan tarafız” dedi. Sakarya’nın esnaf kenti olduğuna dikkat çeken Babaoğlu, “Bizim Hendek esnafımız çok cefakâr ve vefakardır. Kendi nam ve hesabına çalışarak istihdam sağlayan, bu ülkeye vergi ödeyen, SGK primi ödeyerek katma değer sağlayan esnafımız, Hendek ekonomisinin dinamosudur. Devlet esnaf ve sanatkarını korur kollar. Bu anayasa da var. Biz esnafımızdan yana taraf olacağız” diye konuştu.

9 Şubat 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara