BU PROJE ALKIŞLANIR!


Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Ailece Kitap Okuyoruz” etkinliğinde, öğrenciler aile üyeleri ile her akşam birlikte kitap okuyor

Veliler ve öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tavsiye edilen hikaye ve romanları aileleriyle birlikte tüm iletişim araçlarını kapatarak beraberce okuyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz “Toplumun her kesiminde okuma alışkanlığını kazandırmak ve aile bağlarını daha da güçlendirmek amacıyla böyle bir proje başlattık. Tüm sınıflarımızda veli toplantıları yapıp broşürler dağıtarak velilerimizi bilgilendirdik. Projede okuldan gönderilen hatırlatma mesajıyla birlikte öğrencilerimiz aile üyeleriyle birlikte 20.00’de 20 dakikalık okuma saatine başlıyor. Okuma saatini tamamladıktan sonra okulumuz tarafından gönderilen takip formlarını aile üyeleri birlikte imzalayıp öğretmenlerine geri gönderiyor. Projenin hazırlanmasında emeği geçen öğretmelerimize, velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim” dedi. 

6 Şubat 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara