O OKUL TAŞINMAYACAK!


İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Hendek’te bulunan Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin taşınacağı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi

Hendek’te bulunan Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin, Adapazarı Yolu üzerinde bulunan Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi binasına taşınacağına yönelik habere ilişkin Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünden açıklama yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, “Hendek Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin taşınması söz konusu değildir. Eğitim-öğretim yılı ikinci döneminde okul aynı yerinde eğitim öğretime devam edecektir. Taşınma söz konusu değildir” dedi.

1 Şubat 2019 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara