SAĞLIK SEN YÖNETİMİNDEN TEVER’E ZİYARET


Sağlık Sen Sakarya Şube Yönetim Kurulu Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever'i ziyaret etti

Ziyarete Şube Başkanı Abdullah Sönmez ,Başkan vekili Abdullah Arı,Başkan Yardımcıları Yavuz Bingöl,Harun Kestane , Vedat İnan,Esma Serdar ve Veli Azkın katıldı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARININ SORUNLARI
Şube Başkanı  Abdullah Sönmez;   Ak Parti il başkanlığı tevdi edilen değerli Başkanımıza şube yönetim kurulumuz ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz.İlimizde sağlık çalışanlarının talep ve sorunlarını çözümü için yetkilendirdiği sendikayız.Talebimiz olan ve her platformda dile getirdiğimiz Sağlık çalışanları döner sermaye sisteminden kaynaklanan adaletsizliğin giderilmesini ve daha adil bir döner sermaye dağılımını sağlayan düzenlemenin acil olarak çıkmasını bekliyor.Değerli Başkanımza yapılacak olan yerel yönetimler seçiminin hayırlı olmasını Rabbimizden niyaz ediyoruz

"RABBİM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZDAN RAZI OLSUN"
İl Başkanı Yunus Tever; Sağlık Sen Şube Başkanımıza  ve yönetim  kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sağlık çalışanlarımız ilimizde çok büyük bir özveri ile milletimize hizmet ediyor. Rabbim tüm sağlık çalışanlarımızdan razı olsun. Dile getirdiğiniz konuların takipçisi olacağım. Kadın Doğum hastanemiz en kısa zamanda bitirilecek. Cumhurbaşkanımızın müjdesini verdiği bin yataklı hastanemiz de  hızla tamamlanarak  halkımızın hizmetine sunacağız. Ak Parti iktidarı döneminde sağlıkta artan memnuniyetten geri gidilmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyorum.

28 Ocak 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara