AKÇA; KAPIMIZ AÇIK


Demokrat Parti (DP) Merkez Karar Kurulu Üyesi Akça; “Milletimize hizmet etmek isteyen tüm siyasetçilerimize Demokrat Parti’nin kapıları sonuna kadar açıktır” dedi.

DP MKK Üyesi Bülent Akça, yazılı basın açıklamasında bulundu. Akça açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Son günlerde ittifak yapan partilerin belediye başkan adaylarını açıklamaları hizmet bekleyen Sakaryalımızı bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştır.
Siyasi partilerin içerisinde partizanlık yapmadan, sadece millete hizmet etmek için siyaset yapan Sakaryamız’ın yetiştirdiği birçok değerli siyasetçimiz ne yazık ki bu süreçte tasfiye edilmiş olduğunu ve yine partizan belediye başkan adaylarının tercih edildiğini görmekteyiz.”

MİLLETE HİZMET
Akça; “Kuruluşunun 73’üncü yılını geride bırakan partimiz hiçbir ittifakın içinde yer almadan tek adam sultasına, bir zümrenin baskısına, tek bir fikrin dayatılmasına karşı, milleti millet yapan değerlerle birlikte, milletin egemenliğinin ihdası için tüm Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’da da sadece millete hizmet edecek kadrolarla, sineyi milletin huzuruna çıkacaktır.
Biz Demokratları diğer partilerden ayrı kılan en büyük özelliğimiz ‘Yeter söz milletindir’ ilkesi ile hareket eden herkesi kucaklamasıdır; bu düşünce ile milletimize hizmet etmek isteyen tüm siyasetçilerimize Demokrat Parti’nin kapıları sonuna kadar açıktır. Biz Demokratlar, Uhud okçuları gibi ganimet toplamaya inenlere inat, geçmişte olduğu gibi bugün de durduğumuz yerde duracağımızı belirtirim."

14 Ocak 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

Bülent Akça

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara